میدان فانتین یکی از شادترین مکان های دیدنی باکو هستش که پاتوق خرید، پیاده روی، گپ زدن و غذا خوردن شناخته شده. شب ها نورپردازی فواره ها و سر و صدای بازی بچه ها و حرف زدن محلی ها میدان رو جذاب تر می کنه. سوژه های خوبی هم برای عکاسی دارین مثل نمای بیرونی موزه نظامی گنجوی که با مجسمه های زیبا تزئین شده و مجسمه برنزی زن جوان آذری با چتر بیرون رستوران مک دونالد.

میدان فانتین از جمله مکان های دیدنی و زیبای باکوست که محلی برای تفریح و پیک نیک مردم این شهر می باشد. توریست هایی که وارد باکو می شوند برای سرگرمی و تفریح از میدان فانتین دیدن می کنند. این میدان در زمان عصر شلوغ می شود که اغلب بازدیدکنندگان در حال گپ زدن، غذاخوردن و یا پیاده روی هستند. در نزدیکی میدان تعداد زیادی رستوران دیده می شود که بهترین کباب های باکویی را طبخ می کنند. توریست ها می توانند طعم بهترین نوشیدنی ها را در کافی شاپ های نزدیک میدان تجربه کنند. عکاسی از موزه نظامی گنجوی که در نزدیکی میدان قرار دارد و یا از مجسمه برنزی زن جوان آذری یکی از سرگرمی های بازدیدکنندگان این میدان می باشد. رستوران مک دونالد در میدان فانتین اقدام به راه اندازی شعبه کرده است. در زمان شب این میدان چراغانی می شود و نورپردازی فواره ها نمای زیبایی را ایجاد می کند.

میدان فانتین یکی از شادترین مکان‌های دیدنی باکو است که محلی برای خرید، پیاده‌روی، گپ زدن و غذا خوردن باکویی‌ها محسوب می‌شود. به خصوص برای کودکان که محل شادی برایشان محسوب میشود .اگر در یکی از رستوران‌ها یا کافه‌های روباز میدان بنشینید و همینطور که مردم را تماشا می‌کنید، کباب بخورید و چای بنوشید بسیار لذت بخش خواهد بود. چرخی میان مغازه‌ها و فروشگاه‌های محلی دور میدان بزنید، خرید کنید . شب‌ها نورپردازی فواره‌ها و حرف زدن محلی‌ها میدان را جذاب‌تر می‌کند. سوژه‌های خوبی هم برای عکاسی در اختیار خواهید داشت از جمله آنها : نمای بیرونی موزه نظامی گنجوی که با مجسمه‌های زیبا تزئین شده و مجسمه برنزی زن جوان آذری با چتر بیرون رستوران مک‌دونالد میباشد .